Exway Wave
Náš nejmenší elektrický skateboard Exway Wave je mrštný a praktický. S kicktailovou deskou a vyměnitelnou baterií je to super parťák do klikatých městských ulic.
Nová vlna je tu!
6,9
25
Kg
%
20
km
38
km/h
Hmotnost
Dojezd
Stoupání
Rychlost
Dobře navržená deska je základem každého longboardu. Exway Wave je cruiser jak vyšitý a je to zároveň náš nejmenší longboard. Dřevěná deska s kicktailem, pohodlná konkáva, měkčený griptape a RGB světla z něj dělají perfektní dopravní prostředek poslední míle.
Prkno co tě chytne. Opravdu.
Budiž světlo.
Chtěli jsme, aby osvětlení Wavu bylo praktické. Světla proto můžeš ovládat tím samým ovladačem, jako board. Stačí dvojklik a svítíš!
Světla jsou integrovaná do trucků a napájená přímo z baterie boardu. Nemusíš tak řešit dobíjení čtyř dalších světel.
Zadní světlo funguje jako brzdové světlo v autě – při brzdění svítí červeně... Nuda? To ale není všechno. V mobilní aplikaci si můžeš nastavit barvu a světelný efekt podle nálady!
Zadní RGB světla jsou součástí balení. Přední bílá světla si můžeš dokoupit jako doplněk.
Opravdová hot-swap baterie. Žádné šroubování.
Baterie boardu Exway Wave je opravdu vyměnitelná. Kompletní výměna trvá pouhých 10 vteřin a nepotřebuješ k ní žádné nářadí.
Kapacita baterie je 180 Wh a doveze tě až 20 km daleko. Váží jen 1.9 kg, můžeš si tak do batohu přibalit náhradní.
Baterie je osazena USB portem, můžeš ji tak použít jako powerbanku k dobití dálkového ovladače nebo třeba telefonu.
* Maximální dojezd se mění v závislosti na zvoleném typu pohonu Hub nebo Riot. Dojezd s pohonem Hub je zhruba 20 km. Dojezd s pohonem Riot je zhruba 18 km.
Design desky
Každý cruiser musí mít kicktail. Deska Wavu má dostatečně velkou ploutvičku, která ti umožní otáčet se na místě.
Konkáva desky je v rozsahu 8-16 mm, a tvarem nabízí dobrý kompromis mezi pohodlím a ovladatelností. Výřezy v desce ti navíc umožní obout i 105mm CloudWheely.
Desku tvoří lepený javor, prokládaný skelnými vlákny v několika osách. Deska je tak dostatečně pevná, aby svezla ridera s hmotností až 100 kg.
Černou barvu na desku nanášíme airbrushí, futuristické schema tiskneme moderní technologií UV tisku, a jako finiš je použit matný lak, který desku chrání před vodou a kamínky.
Motor v kole, nebo řemen?
Motor v kolečku Hub je prostě sexy a perfektně tichý. Při seskakování z obrubníků nebudeš škrtat motory o hranu. A to nejdůležitější – nemusíš vybírat kamínky z řemenů!
Pohon s řemenem Riot má vyšší krouťák. Kolečko je plné, a lépe tlumí nárazy. Řemeny při jízdě pískají, takže o tobě každý včas ví. Navíc na něj můžeš obout téměř jakákoliv kolečka.
Malej, ale šikovnej!
Exway Wave je náš nejmenší board... a je to cruiser jak se patří. Díky 30" desce a kicktailu se můžeš prosmýkat klikatými uličkami měst, vezmeš ho s sebou do MHD nebo na nákup, a je dostatečně výkonný na to, aby tě svezl rychlostí až 38 km/h.
Kompaktní rozměry, měkčený griptape, kicktail a konkáva v rozsahu 8 až 16 mm z Wavu dělají pohodlný dopravní prostředek poslední míle. A pokud budeš pořádně cvičit nohy, můžeš si na něm střihnout ollie, pop shove it nebo manuál pod plynem.
Wave má skutečnou hot-swap baterii. Výměna není žádný půlhodinový servisní úkon. Baterii vyměníš za pár vteřin, stačí stisknout tlačítko a vysunout. K Wavu s navíc můžeš pořídit cestovní baterii s kapacitou 99 Wh a vzít si ho s sebou na dovolenou letadlem.
Řídicí jednotka, kterou si nastavíš podle svého gusta.
Regulátor a řídicí jednotka je integrovaná do baseplatu trucku. Je to elegantní řešení, které pomáhá s odvodem tepla.

Řídicí jednotka si umí poradit s pohonem Hub i Riot. Stačí pár kliků v aplikaci a můžeš si tak kdykoliv přemontovat pohon.
Zadní RGB světlo je napájené z řídicí jednotky, je dálkově ovládané tím samým ovladačem, kterým ovládáš board, a můžeš si ho obarvit nebo rozanimovat pomocí aplikace.

Pravidelně vydáváme softwarové aktualizace, které si do boardu a ovladače jednoduše nahraješ pomocí mobilní aplikace Exway.
Inteligentní baterie
Sledujeme napětí každého článku v baterii pomocí galvanometrů s přesností ± 2%.
Kvalitní články typu 18650 s vysokou vybíjecí schopností zajišťují špičkový výkon a spolehlivost.
Několikaúrovňový software a hardware s certifikací UL chrání baterii před extrémními teplotami, napětím a proudem.
Pokud baterii nepoužíváš, automaticky se vybije na skladovací napětí, aby si udržela dlouhou životnost.
Od 18 990 Kč
Max. stoupání - 25 %
Dojezd - až 20 km
Max. rychlost - 38 km/h
Hmotnost - 6,9 kg
Točivý moment -Riot 4,3 Nm x2 / Hub 3,8 Nm x2
Kapacita akumulátoru - 180 Wh
Trucky - Exway Trist 45° 7“
Stupeň krytí - IP53
Exway Wave
Doba nabíjení - 3,5 h standard nabíječ / 2 h rychlonabíječ

© 2022 Exway | Všechna práva vyhrazena. | podpora@stablecam.com | By Designmind